NV Klatovy

Výstavu v rodných Klatovech si jen málokdy necháme ujít. Je vždy skvěle zorganizovaná, velké prostorné kruhy a spoustu stánků a hezké ceny.
Tentokrát jsme do Klatov vytáhli omladinu. Z vrhu E přijel Flash a Oliva (Erriapo a Enif) a my jsme vzali ukázat Malinu.

Už ráno bylo teplo, a to značilo, že se zase pěkně zapotíme. 😃
Začínají psi třída štěňat a tím pádem i my s Falshem.
Od minulé výstavy se zase zlepšil, hezky se soustředil a už se moc těším na další společnou výstavu. Bohužel má teď trochu nohaté období, takže si odnášíme moc hezký posudek a 3.místo. Je to krásný kluk a já věřím, že jeho čas ještě přijde. Děkuji Káťo a Dane 😊.

Po malé pauze a trošce času na občerstvení nastupujeme znovu do kruhu, tentokrát s paní Olivou. Má dokonale natrénováno, oči v kruhu jen pro mě. Při běhu žádné skákání. Mám z ní opravdu radost. Díky Miško a Marťo, byla perfektní. Aby to brachovi nebylo líto, i ona si odnáší 3.místo 😃.

Jelikož pan rozhodčí hodnotil rychlostí blesku, za chvilku už jsem vcházela do kruhu s Malinou. Malče to teď moc sluší, je hezky v srsti, dodělává se. Byla jsem zvědavá, co na ní pan rozhodčí řekne.
Stejně jako v předchozích třídách, kdy se pan rozhodčí nebál použít celou škálu známek, i ve třídě mladých padala VéDéčka jako by se nechumelilo.
Pohyb, statika, nekonečné čekání v tom horku než se posoudí všech 11 fen bylo náročné, ale Malča pořád veselá, nadšená a perfektní. Vystavovat jí je opravdu radost.
Po 2 kolečkách už běháme jen 4 a rozhoduje se o pořadí. Bereme zase bronz a já jsme neskutečně pyšná a šťastná.
Ještě dokoukat kdo dostal titul nejvyšší a už se přesouváme k vedlejšímu kruhu, kde předvádím babičce boloňky. Tam jsme vyhráli co se dalo a vezeme domů Tituly BOV, BOS i BOB ❤️.

Největší dík patří moji milovaný ségře, za to jak se o Malinu perfektně stará, ale hlavně za to, že se mnou absolvuje všechno co si vymyslim 😘.
Tak pa za 14 dní v Bolce 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *