Naše cíle

Cíle a zásady naší Chovatelské stanice

Důvod, proč chci chovat Aussíky jsem si stanovila ještě před tím, než jsem zažádala o uznání chovatelské stanice. Bylo to pro mě zásadní rozhodnutí, dlouho jsem přemýšlela, jestli mám co do chovu přinést, čím plemeni přispět. Po zvážení všech pro a proti jsem se rozhodla v prosinci 2016 založit si vlastní chovatelskou stanici.

Jsme malá chovatelská stanice rodinného typu. Naši pejsci jsou skoro jako naše děti a tak štěňátka budeme vždy odchovávat doma a budou vyrůstat s námi v domácnosti.
Naší prioritou je mít na štěňátka vždy dostatek času a důkladně se jim věnovat.

Hlavním cílem je odchovávat nejen krásné, ale hlavně zdravé a povahově vyrovnané australáčky, kteří budou především dokonalým společníkem pro svého páníčka. Jsme si vědomi, že právě povaha dělá z aussíka tak skvělého psa.
Samozřejmě nás potěší, když bude pejsek od nás sportovat nebo se účastnit výstav, ale je to jen nadstavba tomu, co si představujeme pod pojmem ideální soužití psa s člověkem.

Vždy chceme s budoucím majitelem udržovat trvalý kontakt. Rádi pohlídáme pejska například po dobu Vaší dovolené. Kdykoli budoucím majitelům ochotně poradíme a zodpovíme veškeré dotazy.