První sraz vrhu A

9.9.2018 jsme uspořádali první sraz vrhu a musím říct, že se to povedlo nad mé očekávání. Jako místo pro sraz jsem vybrala výlet na Skryjská jezírka. Už jsme tam byli s Diegem asi před 3 lety a moc se nám tam líbilo. Tentokrát jsem ale vybrala nejkratší trasu cca 1,5 km a udělala jsem dobře. Po cestě byly velké louky kde mohli všichni na volno běhat, honit se a pošťuchovat. Počasí bylo také jako na objednávku-příjemných 24°C a polojasno.
Výchozím bodem bylo parkoviště Slap u Podmokelské hájovny. Netrpělivě jsem sledovala každé parkující auto a čekala, až se na mě vyřítí to “moje” miminko, abych ho mohla pomazlit. Když jsme se sešli všichni, vyrazili jsme směr jezírka. No vyrazili, spíš jsme se pomalu, ale jistě sunuli vpřed, protože s  tlupou lítajících fleků daleko nedojdete :D.
Všichni pejsci se po cestě koupali v potůčkách, které lemovaly cestu k jezírkům. Myslím, že jsme po cestě byli atrakcí pro mnoho kolemjdoucích. Všichni pejsci byli moc hodní, udělali jsme spoustu foteček a videí a my už se nemůžeme dočkat dalšího srazu :).
Chtěla bych moc poděkovat všem majitelům za skvělou péči. Když jsem viděla jak se všechna štěňátka mají, hřálo mě u srdce, že jsem jim vybrala ty nejlepší domovy.
Díky vám má chov smysl 🙂

Více fotek a video můžete vidět na FB stránce naší chovatelské stanice 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *