3x CACIB Nitra, SK

O tom, že zákon schválnosti funguje dokonale, bych po tomhle víkendu mohla vyprávět.
Plán byl jasný. První rodinná dovolená v termálech v Podhájské a na víkend si odskočit na výstavu do nedaleké Nitry. Obě holky hezky chlupaté. No, nemusím vám říkat, jak moc jsem se těšila.
Ale člověk míní a, v tomhle případě, děti mění.
Domče se v úterý večer rozjely horečky, takže mi bylo jasné, že pokud se to nezlepší, čtvrteční odjezd na dovolenou je v ohrožení.
No, horečky neustupovaly, ba naopak nabíraly na intenzitě. Nedá se nic dělalt, musím vymyslet nouzový plán. A tak já s Domčou zůstávám doma a Pájouš odjíždí společně s Niky a Vildou a psíma holkama na ¨dovolenou¨ bez nás.
Teď ještě zbývalo sehnat někoho na grooming a handling a mohlo by to nějak dopadnout. Naštěstí máme kolem sebe skvělé lidi, kteří nás nenechali ve štychu a nabídli pomocnou ruku.
Tímto bych z celého srdce chtěla poděkovat Niky B. za úpravu holek před výstavou a Niky S. s Pavlem za perfektní servis a handling na výstavě. Bez vás bychom to nezvládli.
Největší dík patří i mému muži, který mě podporuje a holky na Slovensko odvezl.
Theunka se vystavovala v pátek a v neděli a Fazolka v sobotu. Aby toho na holky nebylo moc. Přecejen vícedenní výstavy jsou pro pejsky vždy náročné.
A výsledky jsou naprosto parádní. Jsem neskutečně pyšná a šťastná, že to holky beze mě zvládly a ještě získaly krásná ocenění.

Amalthea Taarika Mea – Theu
pátek – V2, res. CAC ze 3 fen
neděle- V2, res. CAC ze 4 fen

GrCh. Ch. Agalaia Agwa Brennini – Fazi
sobota- V1, CAC, res. CACIB ze 4 fen

Obě holky si tímto rozjely slovenského Šampiona, a tak nezbývá než se na Slovensku ještě někdy ukázat :D. Snad už v plné sestavě.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *